P(r)olecam: 5 profili na Instagramie, które Cię zainspirują

Dzisiejsza publikacja to hołd dla fanów estetyki i kreatywności. Instagram stał się ostatnio moją małą perełką, bo odnalazłem swój sposób na to, aby go prowadzić, aby pozostał spójny z tematyką bloga i przy okazji ładny. Estetyczny. Interesujący. Jestem naprawdę ciekaw efektów – zasięgów, zaangażowania i mojej własnej satysfakcji.

Nie ukrywam, że poświęciłem godziny, szukając inspiracji na… Instagramie. Wow. To Ci dopiero zaskoczenie. Śledziłem doprawdy przeróżnych twórców. Sam akcentuje motywy miasta i gór – ze względu na moje zamiłowanie wizualne i sentymentalne do tych miejsc, a ujęcia, które zachęcą do rozważań nad życiem i jego efektywną organizacją. A o to nie jest już tak łatwo.

Jeśli tak jak i ja, odnajdujesz radość w poszukiwaniu nowych twórców na Instagramie, spójrz na poniższą listę! Wierzę, że będzie dla Ciebie inspiracją.

Anita on the wall

Szczególnie polecam konto Anity, bo znam ją osobiście. Świetny pomysł na prowadzenie swojej marki, dodatkowo Anita zajmuje się kampaniami w mediach społecznościowych, co też jest w pewien sposób spójne z ideą tego profilu. Ściany, walle – fejsbuk, tablica – te sprawy. Do mnie to przemawia, całkowicie.

A więc ściany, fejsbuk, podróże i praca zdalna. To znajdziesz na profilu!

#travel

Accapulcotattoo

Jeden z najlepiej prowadzonych profili tatuażystów. Poważnie. Genialna estetyka samych prac, świetne pomysły. Z pozoru nieskomplikowane wzory i prosta kreska… i tu tkwi sedno wyzwania. Jak zrobić wrażenie tatuażem, który w zamyśle ma być prosty? Majstersztyk.

W taki sam sposób prowadzony jest ten profil instagramowy. Lekko, przyjemnie, nieszablonowo i z klasą.

#art

Houses Photo Trip

Przepiękne i klimatyczne zdjęcia architektury. Skoro czytasz tego bloga, to znasz moje uwielbienie do miasta i jego urokliwej aury. Tutaj delektuje się tym, co naprawdę daje mi ukojenie.

Zobacz co w mieście piszczy.

#architecture

Black Dresses Blog

To chyba najlepiej prowadzony profil z kategorii moda i lifestyle wśród polskich blogerek. Niepowtarzalny styl, płynne przejścia, kolorystyka… Jasny gwint, sam chciałbym posiadać takie wyczucie i pomysł na swój profil.

Na pewno warto podglądać Monikę, gdy chcesz prowadzić Instagrama, który chwyci odbiorcę za oczy i serce.

#lifestyle

Joan Cornella

Nie potrafię skutecznie zachęcić Cię do tego, abyś zajrzał na ten profil. Zaufaj mi, sprawdź go.

Uwielbiam. 10/10, Sir.

#bedifferent

Prowadziłem swój własny profil przez cały rok. Bez skutku. I nie mówię tu o zasięgach, bo na to przyjdzie czas. Mówię przede wszystkim o mojej satysfakcji. Nie czułem tego medium i nie za bardzo rozumiałem, co właściwie tam robię. Dlatego usunąłem wszystkie publikacje i wystartowałem raz jeszcze. Z nową energią i pomysłami.

Zajrzyj do mnie w wolnej chwili. Jeśli podoba Ci się to, co aktualnie wyprawiam, nie żałuj serduszek. Link do mojego profilu – Adam Majda Blog.

A Ty, czy masz swoich ulubionych twórców? Bądź sam prowadzisz profil, który sprawia Ci dużo frajdy? Pochwal się!

Udostępnij
0 komentarzy on P(r)olecam: 5 profili na Instagramie, które Cię zainspirują

Post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *