Pierwszy raz?

Parę słów o sprawcy tego zamieszania

Cześć, nazywam się Adam i pomogę Ci zamienić codzienne obowiązki w projekty, bo to nieszablonowe podejście do zarządzania, może stać się sposobem na budowanie fajnego życia. 

Jestem entuzjastą rozwoju, niedoszłym prawnikiem i koordynatorem wielu eventów. Pochodzę z blokowiska, więc krzyczę najgłośniej ze wszystkich…

Chcesz mnie lepiej poznać? 

Jak czytać tego bloga?

Wszystkie publikacje są efektem ciężkiej pracy, doświadczenia, wiedzy osób, które mnie szkoliły czy książek. Przedstawiam własny punkt widzenia, ale staram się zestawić go z alternatywą uznaną powszechnie. Mam zaledwie 25 lat, ale sporo już widziałem, przeżyłem, przeczytałem, posłuchałem i mam ogromne pokłady energii, setki pomysłów i jeszcze więcej porażek na koncie, dzięki którym to całe zamieszanie ma jakikolwiek sens. 

Po pierwsze: BIZNES. 

pomogę Ci zwiększyć Twoją produktywność, 

pokażę Ci jak przewodzić ludźmi, 

opowiem o właściwej prezencji, żeby dobrze wyglądać przed swoimi ziomkami w korpo. 

Po drugie: LIFESTYLE. 

na ruszt weźmiemy kulturę, która towarzyszy mi od dziecka w postaci video, książek czy gier fabularnych, 

podyskutujemy o życiu i spojrzeniu na sprawy codzienne, bo to jest esencja… no, wszystkiego, 

będzie też o podróżach, modzie i miejskim stylu życia. 

Po trzecie: PROJECT MANAGEMENT. 

zaprezentuje Ci praktyczną stronę zarządzania projektem i eventem w oparciu o to, co robiłem i robię, a nawet o to, co dopiero mnie czeka! 

udowodnię, że zarządzanie projektem to dziedzina uniwersalna, którą z powodzeniem wykorzystamy w budowaniu fajnego życia i kontroli codziennych obowiązków,  

kto wie, może dzięki temu również staniesz się project managerem? Nawet nie tyle, co zawodowym… przede wszystkim zyskasz kontrolę nad każdym projektem w swoim życiu. 

 

Zacznij od tych losowych tekstów, gdy odświeżysz stronę - pojawią się inne!

Współpracujemy?

Blog to jedno, działania poza nim – to drugie. Ta sekcja jest w przebudowie i wkrótce ukaże się w pełnej krasie. W międzyczasie ogarnij co ludzie mówią o współpracy ze mną!

Wszystko fajnie, ale... po co to robię? I dlaczego miałoby Cię to interesować?

Robię to, bo wierzę, iż życie jest szeregiem projektów, których realizacja nadaje mu sens.

Robię to, bo chcę, abyś zamienił swoje codzienne obowiązki w projekty. Niech nasza codzienność stanie się dobrze zaplanowaną inicjatywą z miejscem na luz i zabawę.

Wierzę, że moje podejście jest skuteczne, dlatego, że sam realizuje je na co dzień, od lat udoskonalając wykorzystywane metody.

Zarządzanie projektem to bardzo o obszerna dziedzina, a projekty są hasłem enigmatycznym dla wielu z nas. Niepotrzebnie. Tutaj zrozumiesz esencję tej nauki i wcielisz ją w swoje życie, zamieniając je w JEDEN, WIELKI PROJEKT.