Pierwszy raz?

Parę słów o mnie

Cześć, nazywam się Adam i pomogę Ci zamienić codzienne obowiązki w projekty. Każda inicjatywa może być dobrze zaplanowana i potraktowana określonymi narzędziami. A wszystko to z uśmiechem na ustach i luzem w głowie. 

Jestem entuzjastą życia na pełnych obrotach, niedoszłym prawnikiem i koordynatorem wielu eventów. Doceniam ludzi myślących nieszablonowo. Pochodzę z blokowiska, więc krzyczę najgłośniej ze wszystkich..

Chcesz mnie lepiej poznać? 

Jak czytać tego bloga?

Wszystkie publikacje są efektem ciężkiej pracy, doświadczenia, wiedzy osób, które mnie szkoliły czy książek. Przedstawiam własny punkt widzenia, ale staram się zestawić go z alternatywą uznaną powszechnie. Mam zaledwie 25 lat, ale sporo już widziałem, przeżyłem, przeczytałem, posłuchałem i mam ogromne pokłady energii, setki pomysłów i jeszcze więcej porażek na koncie, dzięki którym ta cała afera ma jakikolwiek sens. 

Po pierwsze: BIZNES. 

pomogę Ci zwiększyć Twoją produktywność, 

pokażę Ci jak przewodzić ludźmi, 

opowiem o właściwej prezencji, żeby dobrze wyglądać przed swoimi ziomkami w korpo. 

Po drugie: LIFESTYLE. 

na ruszt weźmiemy kulturę, która towarzyszy mi od dziecka w postaci video, książek czy gier fabularnych, 

podyskutujemy o życiu i spojrzeniu na sprawy codzienne, bo to jest esencja… no, wszystkiego, 

będzie też o podróżach, modzie i miejskim stylu życia. 

Po trzecie: PROJECT MANAGEMENT. 

zaprezentuje Ci praktyczną stronę zarządzania projektem i eventem w oparciu o to, co robiłem i robię, a nawet o to, co dopiero mnie czeka! 

udowodnię, że zarządzanie projektem to dziedzina uniwersalna, którą z powodzeniem wykorzystamy w budowaniu fajnego życia i kontroli codziennych obowiązków,  

kto wie, może dzięki temu również staniesz się project managerem? Nawet nie tyle, co zawodowym… przede wszystkim zyskasz kontrolę nad każdym projektem w swoim życiu. 

 

Zacznij od tych losowych tekstów, gdy odświeżysz stronę - pojawią się inne!

Współpracujemy?

Blog to jedno, działania poza nim – to drugie. Ta sekcja jest w przebudowie i wkrótce ukaże się w pełnej krasie. W międzyczasie spójrz na eventy jakie zrealizowałem:

A tu fajni ludzie opowiadają o mnie i tych eventach!

Wszystko fajnie, ale... po co to robię?

Robię to, bo wierzę, iż życie jest szeregiem projektów, których realizacja nadaje mu sens.

Mądrzy ludzie opracowali mnóstwo przydatnych narzędzi i metod, które ułatwiają pracę i maksymalizują efekty. Mówię tu o standardach i metodykach zarządzania projektem, a także zarządzania sobą w czasie.

Projekty są hasłem enigmatycznym dla wielu z nas. Niepotrzebnie. Projekt ma swój początek i koniec, określony cel i mierzalny charakter. Uwierz, że ta prosta definicja może być dla Ciebie początkiem nowego życia, życia na pełnych obrotach. Projekty to nie tylko rzeczywistość wielkich korporacji, ale przede wszystkim to, co nas otacza. Świętowanie rocznicy z ukochaną osobą? Wycieczka zagraniczna? Zmiana garderoby? Wdrożenie nawyków, takich jak regularny, poranny jogging?– to również projekty. Projekty, których realizacja nadaje życiu sens oraz wznosi jego jakość na wyższy poziom.

Na tym blogu pokaże Ci praktyczną stronę zarządzania i pomogę zamienić codzienne obowiązki w projekty. Kocham to, pasjonuję się tym, a jak dobrze wiesz, pasja jest zaraźliwa.