Jak pokonać lęk, stres i niemoc?

  • Opublikowane przez Adam Majda
  • W dniu 12 stycznia 2019
  • 0

Czołem drużyno! To inauguracyjny odcinek z serii PRODCAST.

Niestety, nie zdążyłem dorobić się własnego mikrofonu, a szczerze, wolałbym pierw wypróbować ten format, a dopiero potem inwestować. Miałem do dyspozycji tylko i wyłącznie słuchawki z wbudowanym mikrofonem i podstawowy program do nagrywania. A jednak wrzuciłem nagranie. Słabej jakości i bez umiejętnej edycji. Dlaczego?

Przede wszystkim: miałem takie postawienie. W pierwszą sobotę stycznia pojawia się odcinek mojego podcastu i rozpoczynam ten wątek na dobre. Dlatego, że chciałem spełnić zadość moim postanowieniom. To trochę jak z treningiem na siłowni. Gdy mamy postanowienie, by zacząć lub powrócić, ustalamy kiedy to się stanie, może mamy już karnet, może torba jest zapakowana… ale zaczyna nas boleć głowa. Albo znajomi zaproponowali wyjście do kina. Albo pada i w ogóle zimno.

Pójdę jutro, to nie jest najlepszy moment. 

A ten moment nie nadejdzie nigdy. Nie piszę wam tego, aby się tłumaczyć. Chcę, abyście wiedzieli, że słaba jakość to nie wynik mojego zaniedbania, a przede wszystkim chcę podzielić się przesłaniem, które pojawia się w treści tego podcastu. Nie odkładajmy planów na później. Nie szukajmy idealnych momentów. One nigdy nie nadejdą. Zatem bez sprzętu do nagrywania i bez konkretnej wiedzy z dziedziny edycji takich nagrań, przedstawiam wam pierwszy odcinek pt. „Jak pokonać lęk, stres i niemoc?”.

To był najlepszy moment, aby rozpocząć ten projekt. Podgłośnijcie to nagranie, a także miejcie się na baczności, bo potrafi zaszumieć.

 

TAGI:
Udostępnij
0 komentarzy on Jak pokonać lęk, stres i niemoc?

Post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *