Moja rola – koordynator projektu.
05.2017

 

O co tu chodzi? 

To ogólnopolska konferencja naukowa, której tematem przewodnim była analiza polskich, wybranych spraw przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, wokół których narosły mity, spowodowane ich nieprawdziwą prezentacją w mediach.

Wydarzenie zostało zrealizowane ogromnym nakładem sił. Wszyscy pracowali bez zarzutu, co cieszy, bo członków grupy projektowej było naprawdę wielu, ale udało mi się trzymać cały projekt w ryzach.  W konferencji wzięli udział  wybitni przedstawiciele doktryny (np. Prof. Dr hab. Ewa Gruza, Dr Józef Gurgul), praktycy dziedziny (Mgr Jan Gołębiowski, Mgr Łukasz Wroński) czy też naukowcy nie związani z doktryną, którzy przedstawili temat w zupełnie innej perspektywie (Dr Dariusz Brzostek). Oczywiście, nie zapominając o uzdolnionych studentach, choć konferencji bliżej było do poziomu eksperckiego, z uwagi na przeważającą ilość wystąpień osób z tytułem magisterskim i wyższym.

Wydarzenie rzuciło zupełnie inne światło na to, jak może wyglądać konferencja naukowa. Rozbudowana promocja, nacisk na identyfikację wizualną i dobrej jakości grafikę, odpowiednio formułowane zwroty i komunikaty, niepowtarzalny wystrój audytorium oraz śmietanka wybitnych prelegentów – to rzutowało na całokształt. Jestem niezwykle zadowolony z tego projektu, szczególnie, że wyciągnąłem wiele wniosków i wiem, co muszę poprawić przy następnych inicjatywach tego rodzaju.

 

Materiały promocyjne

Projekty graficzne wykonała Martyna Pilarczyk oraz Arkadiusz Jodłowski.

Galeria zdjęć

Autorem zamieszczonych zdjęć jest Jakub Kruszyński.

 Statystyka